Ez van a magyarok zsebében külföldön
Minden második magyar, aki külföldre utazik, magával viszi bankkártyáját és használja is azt. A leggyakrabban a bolti vásárlások során fizetünk kártyával, de az éttermekben is sokszor választjuk a készpénzmentes megoldásokat - derül ki a Mastercard új kutatásából.




