Új korszak kezdődött a készpénzes fizetésben
Januártól már csak az új 20 ezresekkel lehet fizetni, a régiek elbúcsúztak, de még sok helyen ki lehet azokat cserélni.
Új korszak kezdődött a készpénzes fizetésben
Januártól már csak az új 20 ezresekkel lehet fizetni, a régiek elbúcsúztak, de még sok helyen ki lehet azokat cserélni.
Ez is előfordulhat: nyomdahibás bankjegyeket találtak
Nyomdahiba miatt egy volt elnök portréja nélkül került forgalomba több példány az új 100-pezós bankjegyből a Fülöp-szigeteken.
Szabaduljon meg ettől a forintbankjegytől - csak néhány napja maradt
Az év végéig lehet bárhol fizetni a régi húszezresekkel. Szerencsére már csak kevés van belőlük.
Húszezressel fizet? Akkor ez a hír érdekelni fogja!
Minden egyes magyar állampolgárra több mint 15 darab húszezres jut – számolta ki az Azénpénzem.hu a jegybanki adatok alapján. A legmagasabb címlet éves növekedése kiugró - öt év alatt pedig több mint a duplájára gyarapodott.
Ezzel a bankjeggyel csak januárig fizethet
Év végéig érvényesek a régi húszezer forintosok, január elsejétől már csak a 2015. decembertől forgalomba hozott, korszerűbb bankjegyekkel lehet fizetni - közölte honlapján a Magyar Nemzeti Bank (MNB) hétfőn az MTI szerint.