Senki sem tudta követni Amerikát
A pénteki kereskedésben több mint 1 százalékkal emelkedtek az amerikai indexek, azonban a feltűnően optimista hangulat hétfő reggelre már részben tovatűnt. A vezető ázsiai benchmarkok vegyesen teljesítenek, míg Európában az eladók kerültek többségbe a határidős piacokon. Mindezek alapján a nyugat-európai börzék lefele vehetik az irányt.



