Európában London tartja a frontot, egyelőre nyereséggel
A főbb nyugat-európai indexek közül csak London nyitott ki. Szinte az összes európai börze zárva tarta munka ünnepe miatt. A Londoni index viszont nyereségben jár. Ázsiában is több tőzsde zárva tartott, az a kevés pedig, amelyik kinyitott, veszteségben zárt.




