Tovább nőtt a Mercedes itthon
Tavaly is nőtt a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary bevétele, illetve termelése. A cég nem tervezi elhagyni Magyarországot.
Tovább nőtt a Mercedes itthon
Tavaly is nőtt a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary bevétele, illetve termelése. A cég nem tervezi elhagyni Magyarországot.
Nagyobb szeletet kér a Ford a slágerpiacból
Az autópiacon egyre népszerűbb SUV-ok piacán szeretne még nagyobb részesedést szerezni a Ford.
Az oroszokat orosz autókba ültetnék
Az orosz kormányfő jóváhagyta az orosz autóipar fejlesztésével kapcsolatos, 2025-ig szóló kormányzati stratégiát. Ebben egyebek között az szerepel, hogy a hazai gyártók a belső kereslet 80-90 százalékát fedezik majd 2025-re - írja az MTI.
Nőtt a brit autópiac, de nem lehet örülni
Nőtt az áprilisban forgalomba állított új gépkocsik száma Nagy-Britanniában, ami az első emelkedés idén - írja az MTI.
Feleslegesen kidobott állami milliárdok? Nem minden zöld, ami zöld
A hazánkban futó zöld rendszámos autók fele nem elektromos. Ezek egy része valójában szennyezőbbek, mint a kisebb benzinesek - az állam mégis támogatja ezeknek az autóknak a vásárlóit - írta a G7.