Maranellóban fektet be a Ferrari
A Ferrari 2025-ig 500 millió eurót vagyis 186 milliárd forintot fektet be közép-olaszországi maranellói és modenai üzemeibe, amivel 250 új munkahelyet teremt - írja az Autonews.
Maranellóban fektet be a Ferrari
A Ferrari 2025-ig 500 millió eurót vagyis 186 milliárd forintot fektet be közép-olaszországi maranellói és modenai üzemeibe, amivel 250 új munkahelyet teremt - írja az Autonews.
Olaszországban készül majd az Opel Insignia utóda
A Stellantis, miközben átrendezi európai gyárainak modellelosztását két új elektromos zászlóshajót készül bejelenteni. Az egyik a DS (a citroen prémiummárkája) csúcsmodellje, a másik pedig az Opel Insignia utódja - írja az Autonews.
A Renault már szabadulna a Ladától
A Renault vizsgálja, hogyan adhatná át többségi részesedését a Lada márkát gyártó AvtoVAZ-ban, amely a háború miatt súlyos teher lett számára - írja az Autonews az ügyre rálátó forrásokra hivatkozva.
Új autómárka jelenik meg Magyarországon
Megjelenik Magyarországon az MG autómárka, az értékesítés várhatóan az idén a harmadik negyedévben indul - közölte az importőri feladatokat ellátó Duna Motors Disztribúció Kft. az MTI-vel kedden.
10 darabot gyártanak majd a Bugattiból, ami 3 milliárd forintba kerül
Kezdődhet a 8 millió eurós (mintegy 3 milliárd forint) Bugatti Centodieci gyártásra, amely nagyrészt a Chironra épül, attól nagyrészt csak formai részletekben tér el - írja a Totalcar.