Kidob néhány érzékelőt autójából a Tesla
A Tesla úgy döntött, hogy biztonsági és vezetőtámogató funkcióit kizárólag kamerákkal szolgálja ki, ezért autóiból eltávolítja a radaros érzékelőket. Az autonóm vezetést is kamerákkal és mesterséges intelligenciával érnék el - írja az Autonews.




