Rendületlenül haladnak a lengyelek az "atomkatasztrófa" felé
Már októberben aláírhatnak egy szerződést, amely megteremtené a lengyel-amerikai együttműködés lehetőségét a nukleáris energia területén. Ez érdekes annak tükrében, hogy a lengyelek a nulláról indulnak, nincs atomerőművük, az USA-ban pedig a klinikai halál állapotában van az atomenergia.




