BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

atomenergia

09.
10.
11:04

Orbán Viktor is megszólalt az energiaválságról

Nálunk nem lesz energiahiány. Ez nem egy jóslat, ez egy ténybejelentés – közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton. Kritizálta az uniós korlátozásokat és a környezetvédelmi kritikákat. Azt ígérte, hogy a magyar kormány mindent megtesz, amit megkövetel a haza. A kormány ugyanakkor az elmúlt időszakban a rezsicsökkentést is korlátozta, de határozott az állami intézmények kifűtésének letekeréséről is.

Szerző(k):
Szabó Dániel