MNB: van elég készpénz, bár a keleti határnál nőtt a kereslet
Februárban az átlagosnál több készpénzt vett fel a lakosság - közölte a Magyar Nemzeti Bank. A háború kitörése óta főleg a keleti határoknál nőtt meg a kereslet forint készpénzre és valutára, de egyelőre nem kiugró mértékű az igény.




