Az ország legnagyobb sporteseményére készülnek a mentősök, úgy tűnik, lesz dolguk bőven
Mintegy ezren vesznek részt a szombaton kezdődő budapesti atlétikai világbajnokság egészségügyi biztosításában - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) főigazgatója, sajtótájékoztatón.




