Szegedi végzős gimnazista is részt vehet a Nobel-díj átadásán
Viczián Dánielt delegálja a Nobel-díj átadási ünnepségére a Magyar Innovációs Szövetség (MISZ) az idén. Magyarország 2001 óta küldhet egy fiatal magyar kutatót a ceremóniára és az azt megelőző egyhetes stockholmi tudományos fórumra.




