Csak semmi pánik, ha kicsúszott volna a határidőből: tovább igényelhető ez az agrártámogatás
Az Agrárminisztérium meghosszabbította az öntözésfejlesztésre kiírt pályázatokat. Nagy István agrárminiszter azzal indokolta a döntést, hogy eddig nagyon sikeres volt a két pályázat, amelyek a szélsőséges időjárás és a szárazság káros hatásainak megfékezése miatt kiemelten támogatják az öntözéses gazdálkodás fejlesztését.




