Viszik a csirkehúst, mint a cukrot, de jön a drágulás
A csirkemell értékesítése 30-40, a csirkecombé 20 százalékkal ugrott meg januárban az áfacsökkentésnek köszönhetően - derül ki az áruházláncok beszámolóiból. A pulyka piaca is alakulgat, ám februárban és márciusban a kínálat gyengélkedése miatt áremelkedések jöhetnek.




