BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

árstop

02.
17.
17:07

Árstop: a VOSZ is megszólalt, nagy bajban a magyar vállalkozások

Ahogy az élelmiszer-árstopot, úgy az üzemanyag-árstopot is a kiskereskedőkkel fizetteti meg a kormány. Most a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) tette ezt szóvá, és javaslattal élt a probléma kezelésére. Ne egyedül a magyar üzemanyag-kiskereskedő vállalkozások viseljék a hatósági ármegállapítás terheit, hanem – ha az valóban társadalmi érdek – a társadalom több csoportja és az állam is vállaljon szerepet benne - írja Perlusz László VOSZ-főtitkár.

Szerző(k):
Domokos Erika