Megrohanták a benzinkutakat a régióban, üzemanyagpánik tört ki Szerbiában
Az ukrajnai válság miatt pánikvásárlás indult, megrohanták a benzinkutakat és az élelmiszerboltokat Magyarországtól délre, Szerbiában. Csütörtök este és péntek reggel hosszú sorokban álltak az emberek, hogy üzemanyagot és tartós élelmet vegyenek. A helyi Lidl-láncnál már sok helyen elfogyott a liszt, a kutak pedig korlátozzák, hogy mennyit lehet tankolni.




