Minél tovább fennmarad, annál biztosabban vérezteti ki a boltokat az árstop
Februártól márciusig legalább 30 milliárd forintot nyertek a családok az élelmiszerek árstopjával. A boltosok pedig ennyit buktak rajta. És ki tudja, hol a vége, az árstopnak és az ételárak emelkedésének. Minél messzebb, annál nagyobb lesz a számla. Kérdés, ki állja a végén.




