Magyarország 2030: kemény üzenet a Budapesten élő izraeli üzletembertől
A Magyarországon évtizedek óta aktív izraeli befektető szerint új szabályozási korszakra van szükség: meg kell akadályozni, hogy egy szűk gazdasági elit több stratégiai ágazat felett szerezzen ellenőrzést, miközben az országnak továbbra is nyitottnak kell maradnia a technológiát és tudást hozó külföldi beruházásokra. Arie Yom-Tov az Economx megkeresésére az aranyrészvény szerepéről, a közbeszerzések reformjáról és a több százmillió eurós fejlesztési tervekről is beszélt.


