Megint a 370 irányába indult el a forint
Gyengült a magyar fizetőeszköz csütörtökön.
Megint a 370 irányába indult el a forint
Gyengült a magyar fizetőeszköz csütörtökön.
Erősödéssel nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék
Pluszban indítottak a főbb nyugat-európai tőzsdemutatók hétfőn.
Kirobbanó formában van a forint, a régiós devizák elbújhatnak mögötte
Jelentős mérföldkőhöz közelít a magyar fizetőeszköz, hamarosan egyéves csúcsra léphet a dollárral és az euróval szemben.
Most épp egy német bank bedőlésétől rettegnek
Az utóbbi hetek bankösszeomlásai után immár nehéz visszaszorítani a szellemet a palackba: a tömegpszichológia működik, a befektetők keresik, hogy melyik bankkal lehet még baj, honnan meneküljenek. Most épp a Deutsche Bank van soron, nem véletlenül, hisz a bankkal sok gond volt korábban, majd négy évig tartott, amíg átszervezték.
Élénk volt a forgalom, mégsem szárnyalt a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 946,42 pontos, 2,13 százalékos csökkenéssel, 43 391,02 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 11,4 milliárd forint volt, a vezető részvények ára esett az előző napi záráshoz képest.