A romló hangulat a pesti tőzsdét is magával húzta
Romlott a befektetői hangulat, emiatt sehol sem zártak jó napot a piacok.
A romló hangulat a pesti tőzsdét is magával húzta
Romlott a befektetői hangulat, emiatt sehol sem zártak jó napot a piacok.
400 forint felett az euró, Gulyás Gergely frappáns választ adott az Economxnak
401 forintot kell fizetni csütörtökön délután egy euróért, miután a hazai fizetőeszköz némileg gyengülésnek indult a többhavi csúcsról. A kormányinfón Gulyás Gergely miniszter több fontos bejelentést is tett, de ezek nem okoztak jelentős kilengést a nap folyamán. Az Economx kérdésére a politikus azt mondta, nincs gazdasági magyarázat a forint árfolyamnak hektikusságára.
Vita nélkül a Telekom itthon a legjobb befektetési sztori
Rekord nyereség, magas osztalék: minden összejött tavaly a Magyar Telekomnak és részvényeseinek.
Orbán Viktor jóslata bevált, kamerák elé állt a miniszterelnök
Szerdán négy hónap után visszatért a 400 alatti tartományba az euró-forint árfolyama. A hazai fizetőeszköz erősödését Orbán Viktor miniszterelnök sem hagyta szó nélkül a közösségi oldalán. A kormányfő egy hete már megjósolta, hogy „csak idő kérdése, és az euró árfolyama be fog nézni 400 forint alá is”.
Eljött, amire az egész ország várt: újra 400 forint alatt az euró
Négy hónap után visszatért a 400 alatti tartományba az euró-forint árfolyama.