BUX 138882.28 -0,44 %
OTP 44790 -0,29 %
header

ár

01.
31.
16:12

Veszélyben a biztonságos ivóvízellátás - figyelmeztették a kormányt

A víziközmű ágazatban működő jó néhány önkormányzati cég csőd közeli helyzetére, az itt dolgozók rossz bérhelyzetére hívta fel a figyelmet a független, több szakszervezetet tömörítő Országos Víziközmű Ágazati Szövetség (OVÁK) pénteken. Petícióban fordultak a kormányhoz egy komplex fejlesztési csomag kidolgozása érdekében - írja az MTI.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna