Veszélyben a biztonságos ivóvízellátás - figyelmeztették a kormányt
A víziközmű ágazatban működő jó néhány önkormányzati cég csőd közeli helyzetére, az itt dolgozók rossz bérhelyzetére hívta fel a figyelmet a független, több szakszervezetet tömörítő Országos Víziközmű Ágazati Szövetség (OVÁK) pénteken. Petícióban fordultak a kormányhoz egy komplex fejlesztési csomag kidolgozása érdekében - írja az MTI.




