Elképesztően drágák lehetnek az új iPhone-ok
Jövő hét szerdán mutatják be az Apple két új csúcstelefonját, az iPhone XS és XS Maxot. Bár az előző telefonok sem voltak olcsók, most arra számítanak, hogy az új zászlóshajó legalább 1049 dollárba kerül majd - írja a PC World.




