BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

andrej_babis

01.
23.
16:20

A kommunisták menthetik meg Babis kormányát

Amennyiben az októberi cseh képviselőházi választáson győztes ANO mozgalom és az ellenzéki Cseh- és Morvaország Kommunista Pártja (KSCM) meg tud állapodni az új kormány programjáról, a kommunisták hajlandóak aktívan támogatni Andrej Babis második kormányának megalakulását - jelentette ki az MTI szerint Vojtech Filip kommunista pártelnök az ANO és a KSCM képviselőinek keddi tárgyalása után Prágában.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna