Kétszer annyi a külföldi diák az Állatorvostudományi Egyetemen, mint magyar
A jelenlegi 11-ről 12 félévesre tervezik bővíteni a képzést az Állatorvostudományi Egyetemen, ahol jelenleg kétszer annyi külföldi diák tanul, mint magyar - idézi a Világgazdaság cikkét az MTI.




