Kizsigerelné a dolgozókat a kormány - megjöttek a szakszervezeti reakciók
Bevezetné a modernkori rabszolgaságot a kormány – álltja a Vasutasok Szakszervezete annak kapcsán, hogy kiderült: előzetes egyeztetés nélkül, egyéni indítványra egyről három évre módosítaná a munkaidőkeretet, s akár 400-ra emelné a túlórák számát. Reagált a Vasas Szakszervezet alelnöke is, aki szerint embertelen lépésre készül a kabinet és családokat rombolhat szét.




