A befektetők állampapír helyett inkább az OTP-be tették a pénzüket
A befektetési alapok és az OTP-részvények voltak a kisbefektetők tavalyi kedvencei. Az állampapírok csak ősztől hoztak pénzt a piacra. A lakosság inkább értékpapírokat keresett, ám az adózásnak sokan nem néztek utána.




