Még mindig a Templetonnal élünk szimbiózisban
A kedvező globális környezetnek köszönhetjük a rekordszintű hozamcsökkenést a magyar állampapírok kapcsán, de ami az ÁKK saját sikere, az a lakossági vásárlások felfuttatása volt. Ugyanakkor még mindig nagyban függünk az olyan meghatározó külföldi szereplőktől, mint a Franklin Templeton Alapkezelő - mondta Borbély László András, az ÁKK vezérigazgató-helyettese a Gazdasági Rádió Napvendége műsorában.




