Ők vették meg az új magyar eurókötvényt
Az egymilliárd eurós új magyar eurókötvényből 190 befektető vásárolt, 42 százalékot német és osztrák, 18 százalékot kelet-közép-európai, 15 százalékot brit, 21 százalékot további európai és mindössze 4 százalékot amerikai befektetők vettek meg - tudta meg a Reuters kötvénypiaci szolgáltatója, az IFR. A hírt a Portfolio közölte.




