Itt van Varga bejelentése: ekkor fizethetünk euróval
A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) elküldte az Eurostatnak a tavalyi államháztartási és államadósság-adatokat. Az évzized végére akár euróval is fizethetünk - mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter.




