Jönnek az állami bankautomaták? Több ezer településen nincs már atm
Az ország településeinek egyharmadán működik csak bankautomata, ráadásul a kistelepüléseken nemhogy nőne, tovább csökken a számuk - adta hírül a Népszava. A vidéki lakosok kiszolgáltatottságának csökkentése érdekében állami szerepvállalást sürget a TÖOSZ és az ellenzék.




