11.
09.
23:59
Alkotmányellenes-e az árfolyamnyereségadó-előleg?
A TEBÉSZ normakontrollt kér a köztársasági elnöktől az árfolyamnyereség-adó levonásának jövőre érvényes módja miatt. Az ugyanis azzal járhat, hogy a befektetők zöme folyamatosan túlfizeti az előleget és csak a következő évben igényelheti azt vissza.
Szerző(k):
Eidenpenz József
