Nagyon hisz magában a világ vezető szeszcége
A brit Diageo visszavásárol a piactól 1,7 milliárd fontnyi saját részvényt - és még sokkal többet szeretne - közölte az MTI.
Nagyon hisz magában a világ vezető szeszcége
A brit Diageo visszavásárol a piactól 1,7 milliárd fontnyi saját részvényt - és még sokkal többet szeretne - közölte az MTI.
Sokat vodkáznak és lopják a tankokból a gázolajat az orosz katonák - állítják a belarusz hadgyakorlatról
Január 18-án indult orosz-fehérorosz hadgyakorlat Ukrajnától északra, a civilek és a belarusz katonák pedig kifogásolták a orosz katonák viselkedését. Szemtanúk szerint rengetegeteg alkoholizáltak a vendégcsapatok, kilopták a tankokból a gázolajat és eladták a helyieknek.
Kérdés kaptak a cukorfogyasztók: bor vagy fánk?
Két pohár bor elegendő lehet a felnőttek számára az ajánlott napi cukortartalom eléréséhez.
Egyre durvábban isznak a cseh nők
Néhány évtized alatt jelentősen nőtt Csehországban az alkoholproblémákkal küszködő nők száma, a férfiak körében persze még mindig sokkal többen járnak hasonló cipőben, de látványosan csökkent a különbség.
Elképesztő mennyiségű töményet fogyasztanak a magyarok
2020. decembere és 2021. novembere között az égetett szeszes italok forgalma meghaladta a 124 milliárd forintot, amely 18 százalékos bővülést jelent az előző év azonos időszakához képest. Az értékesített mennyiség 12 százalékkal nőtt, azaz közel 219 ezer hektoliter került a vásárlók kosarába - írja az mfro.hu a NielsenIQ kiskereskedelmi indexe nyomán.