Túlzásba vitték az erjedést az Aldi francia sajtjai
A Nébih szerint egyes termékekben fémdarabok lehetnek, visszahívták a termékeket.
Túlzásba vitték az erjedést az Aldi francia sajtjai
A Nébih szerint egyes termékekben fémdarabok lehetnek, visszahívták a termékeket.
Mi történt a magyar üzletek hűtőpultjaiban? Nyilatkoztak a boltláncok
A további élelmiszer-drágulás ellen jó megoldást jelenthetnek a mirelit termékek? Erről kérdezte a Buksza a boltláncokat. Kiderült, hogy a fagyasztott pizzák jól mennek, a kánikula miatt pedig taroltak a jégkrémek. Körkép.
Van, amit már nagyítóval sem talál az üzletekben
A Humusz Szövetség szerint a betétdíjas csomagolást már alig találni a nagyobb hazai üzletláncokban. A civil szervezet az államtitkársághoz fordult, a vásárlókat pedig arra kérik, jelezzék ezt az üzletláncok felé, hogy elég a pazarlásból.
Egyre durvul a helyzet az élelmiszereknél: mit csinált a Tesco, az Aldi, a Lidl és a többiek?
Az élelmiszer-pazarlás visszafogása mellett a sérült és a lejárati idejükhöz közeledő termékek megmentésére is nagy szükség van az elszálló árak miatt. A boltláncok jönnek elő újabb megoldásokkal, közben a Magyar Élelmiszerbank is magasabb fokozatba kapcsolt.
Az Aldi szennyezett baromfivirslit és hekket vont ki a forgalomból
Az Aldi Magyarország gyorsfagyasztott tengeri hekktörzset, valamint baromfivirslit hívott vissza és vont ki a forgalomból.