Még romolhat a helyzet az év végéig
A K&H Alapkezelő szerint az év hátralévő részében mélyülhet a recesszió Magyarországon, miután az alacsony belső fogyasztás mellett a külpiacok is egyre gyengébben teljesítenek. A későbbi növekedéshez szükséges beruházások is hiányoznak, emiatt középtávon is alacsony lehet a magyar gazdaság növekedése.




