2025-től már élesben üzemelne a CATL debreceni gyára
A magyar kormány most az Európai Bizottságnál igyekszik jóváhagyatni a CATL debreceni beruházának állami támogatását. A cég szerint nem összeszerelő üzem épül hazánkban, és a felhasznált víz 70 százaléka biztosítható lesz szürkevízből.




