BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

agrárminisztérium

09.
26.
12:44

Korszakváltást jelentett be a magyar miniszter

A magyar agrárium korszakváltás küszöbén áll, egyedülálló agráradottságainkra és -értékeinkre építve, korszakos jelentőségű fejlesztéseket, a tudás- és információalapú gazdálkodás széleskörű terjesztését tűztük ki célul – mondta Nagy István agrárminiszter a négynapos 79. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár (OMÉK) megnyitóján csütörtökön Budapesten.

Szerző(k):
Tóth Levente László