Orbánhoz fordultak a pórul járt lakásvásárlók
Nem élvezhetik az áfacsökkentés előnyeit azok a lakásvásárlók, aki tavaly és bruttó vételárra szerződtek a beruházókkal, még akkor sem, ha a megvásárolt \"terméket\" csak egy-két év múlva vehetik birtokba, amikor már mindenkit érint az áfacsökkentés. Az ilyen helyzet kezelésére nem készült szabályozás, a beruházókat semmi sem kényszeríti a különbözet átadására - olvasható a pórul járt lakásvásárlók Orbán Viktorhoz írt levelében.




