Menüzéssel, közétkeztetéssel készülnek az éttermek
Vendég nincs, ha van, akkor sem költ sokat, a költségek pedig csak nőnek – mondták a Napi Gazdaság által megszólaltatott éttermek. Sokat segíthetne egy, a szektort érintő áfacsökkentés, de a jelenlegi gazdasági helyzetben erre sok remény nincs.




