A kisemberek tartják el az államot a cégek helyett
A magyar adórendszer a szélsőségek rendszere: miközben rekordmagas az áfakulcs, a társasági adó a térségben a legalacsonyabb. Sokkal több teher van a kisembereken, mint a régió más országaiban, bár fokozatosan javul a munkavállalók helyzete - derült ki a Mazars Magyarország 2020-as kelet-közép-európai Adóbrosúrájának bemutatásából.




