Újraindul az acéltömb-gyártás a Dunaferrnél
Felújította a nyers acéltömb-gyártást Magyarországon az ukrán Donbasz vállalat - közölte a Donbasz Ipari Szövetség.
Újraindul az acéltömb-gyártás a Dunaferrnél
Felújította a nyers acéltömb-gyártást Magyarországon az ukrán Donbasz vállalat - közölte a Donbasz Ipari Szövetség.
Jól megy az acélipari óriásnak
Az ArcelorMittal, a világ legnagyobb acélipari csoportja már a második egymást követő negyedévet zárta nyereséggel. Az acélipari üzletág eredményjavulására ellensúlyozta a vasérc árcsökkenését, ami mérsékelte a bányaipari üzletág profitját.
Tízmilliárdos cégfúzió a Dél-Dunántúlon
Két dél-dunántúli családi cég egyesült az elmúlt napokban. A Lakics Gépgyártó résztulajdonosa lett az ország egyik legjelentősebb acélszerkezet gyártó vállalkozásának.
Új áfabotrány érik Magyarországon Ukrajna miatt?
Az Ukrajnának adandó uniós vámkönnyítés hatása a magyar gabonapiacra még nem mérhető fel pontosan, de a határ mentén befolyásolhatja az árakat. A hazai acéliparra nem hat közvetlenül az acéltermékeket érintő hasonló EU-intézkedés, de az áfacsalást erősítheti.
Kisebb leépítéssel is nullszaldós lehet a dunaújvárosi vasmű
Évi 60-70 millió dollár (mai árfolyamon mintegy 15 milliárd forint) megtakarítással számolt az ISD Dunaferr Zrt. abban a szcenárióban, amelyben az iparági legjobb gyakorlatnak megfelelő szintre csökkentették volna az alkalmazottak számát. A Napi Gazdaság birtokába került dokumentumok szerint a magyarországi vállalat jelenlegi létszáma mintegy háromszorosa az ágazati legjobb gyakorlatnak, az egyelőre elvetett forgatókönyv szerint három év alatt 40-50 százalékkal csökkentették volna e különbséget 2−2,5 ezer fő elbocsátásával (ez a létszám 25−35 százaléka), hogy elérjék a nullszaldós működést. Úgy tudjuk, végül az augusztusban bejelentett 1500 fős leépítéssel is megvalósíthatónak látszik a veszteségek lefaragása, egyelőre ennél nagyobb elbocsátásra nem készül a vállalatcsoport, amely 33 milliárd forint üzemi és 29,2 milliárd forint mérleg szerinti veszteséggel zárta az elmúlt évet. Az elemzés szerint a kontinens piacán versenyképes gyárnak legalább évi 2 millió tonna kapacitásúnak és 35 évnél fiatalabbnak kell lennie − a dunaújvárosi vasmű I. kohója évi 650-700 ezer tonna, a II. egység pedig 1,3-1,4 millió tonna kapacitású, az üzem 59 éves. (A hírek szerint ezt megelőzően is készült egy olyan középtávú stratégia Dunaújvárosban, amelyben legfeljebb 3 ezer fő foglalkoztatásáról és egy kohó működéséről volt szó.)