BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
01.
20.
15:42

Óriásfelvásárlás a söriparban

A világ legnagyobb sörgyártója, az AB InBev bejelentette, hogy 5,8 milliárd dollárért visszavásárolja korábbi dél-koreai leányát a KKR-től. A KKR annak idején 1,8 milliárd dollárt fizetett a cégért, amit aztán Dél-Korea első számú sörgyártójává futtatott fel - írja a Yahoo! Finance. A befektetők szemlátomást örülnek az ázsiai terjeszkedésnek, ugyanis az AN InBev árfolyama erősödik hétfőn.

Szerző(k):
portfolio.hu