Nagy dobás készül? Amerikai óriásokkal erősíthet a 4iG
Jászai Gellért, a 4iG elnök-vezérigazgatója a magyar-amerikai kapcsolatok további mélyítéséről folytatott egyeztetéseket több tárgyaláson is.
Nagy dobás készül? Amerikai óriásokkal erősíthet a 4iG
Jászai Gellért, a 4iG elnök-vezérigazgatója a magyar-amerikai kapcsolatok további mélyítéséről folytatott egyeztetéseket több tárgyaláson is.
Döntött a 4iG: nem fizet osztalékot
Az adózott eredmény egésze az eredménytartalékba megy.
Digitális folyosót épít a Balkánon a 4iG: stratégiai megállapodás született a görög Grid Telecommal
A 4iG Csoport nemzetközi digitális infrastruktúra-projektjeire összpontosító üzletága, a 4iG IDI és a görög Grid Telecom stratégiai szándéknyilatkozatot írt alá a nagykereskedelmi távközlés és a határokon átívelő hálózatfejlesztések összehangolására.
Szorosabbra fűzi a 4iG az együttműködést a legnagyobb német hadiipari céggel
Erősíti a stratégiai együttműködést a 4iG a Rheinmetall AG-vel az űr- és védelmi ipar területén – közölte a vállalatcsoport hétfőn az MTI-vel.
Nem fizet osztalékot a 4iG, hamarosan kezdődhet az átalakítás a vállalatcsoportnál
A vállalat nem fizet osztalékot a 2025-ös év eredménye után, az április 30-i közgyűlésén ugyanakkor egy átfogó felhatalmazási és átszervezési csomagról is dönthet, amely saját részvény-visszavásárlási programot, tőkeemelési keretet és a működés szerkezeti átalakítását is tartalmazza.