511 milliárd dollárja égett el a leggazdagabbaknak
A világ leggazdagabb emberei ebben az évben 511 milliárd dollárt vesztettek el, miután a rekord első félévi nyereségeket felemésztette a tőzsde lejtmenetet és a részvények gyors eladása - írja a Bloomberg.




