BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán szerint Magyarország nem szorul segélyre

2013. május 14. kedd, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ha támogatni szeretnék a magyarokat, ne segélyt adjanak, hanem fektessenek be nálunk − tanácsolta a finneknek tegnap Orbán Viktor miniszterelnök. Magyarország elvégezte a házi feladatát, a saját lábán áll, nincs szüksége más országok pénzére, sem a Nemzetközi Valutaalap vagy az Európai Unió pénzügyi programjára − jelentette ki a kormányfő Helsinkiben, miután hivatalos látogatása során tárgyalt Jyrki Katainen finn miniszterelnökkel. Orbán újságírói felvetésre válaszolva hangsúlyozta: az Európai Bizottság sohasem mondta, hogy a magyar kormányzati politika antidemokratikus lenne, ilyet csak az Európai Parlament szocialista, liberális és zöldpárti képviselői állítottak.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet