Európai uniós támogatással indult a \"TiJöttök!\" elnevezésű program, amely a műszaki és tudományos életpályákat kívánja bemutatni és vonzóvá tenni Magyarország fiataljai számára. A május 7-én elstartolt program fővédnöke Cséfalvay Zoltán, a nemzetgazdasági tárca államtitkára. Az Új Széchenyi terv keretében elnyert 49,4 millió forintos támogatás segítségével a fiatalok megismerkedhetnek a tudományos kutatói, a vállalati mérnöki, illetve az innovatív vállalkozói életpályák nyújtotta lehetőségekkel. A program kidolgozásakor a projektgazda Innocenter Közhasznú Nonprofit Kft. munkatársainak az volt az elképzelése, hogy a mai kor és a fiatalok igényeinek megfelelő érdekes és figyelemfelkeltő módon betekintést nyújtsanak a tudomány rejtett kincseibe. A kampány és a road show 2013 szeptemberében indul és várhatóan 2014 februárjáig tart, az alábbi 12 város felsőoktatási intézményét érintve: Debrecen, Nyíregyháza, Győr, Sopron, Kecskemét, Szeged, Veszprém, Pécs, Kaposvár, Gyöngyös, Eger és Miskolc.
