A vállalat \"Adni jó! Sütiakció\" programja tavaly decemberben is szép eredményt hozott. A Telekom munkatársaihoz és vezetőihez a Fenntarthatósági Médiaklub (FMK) tagjai is csatlakoztak, nemcsak a program népszerűsítésében, hanem a sütemények elkészítésében és értékesítésében is jelentős szerepet vállalva. A házi süteményekért felajánlott, becsületkasszába folyó forintok nyolcszázezerre duzzadtak egyetlen délelőtt alatt. Az immár hagyománynak számító sütiakció, mint jótékonysági programmodell az elmúlt év novemberében CSR Hungary Díjat nyert. Több ünnepi képeslapból is válogathatott decemberben a Magyar Telekom honlapján bárki, aki az év végi gesztus ezen módjával kívánt élni vagy egyszerűen csak az automatikus jótékonykodás lehetőségével szimpatizált − minden elküldött képeslap után 100 forintot adományozott ezzel a rászoruló gyerekeknek. A Telekom ötmilliós kiegészítésével végül összesen több mint 6 millió értékű adományt adott át Kovács Ildikó, a vállalat kommunikációs igazgatója az SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa számára. Az adományból egy terápiás szobát alakítanak ki a kecskeméti régióban működő létesítményeinek egyikében.
