Két frekvencián döntöttek a nyertesről és két, sugárzás megindításához szükséges hatósági szerződés megkötéséről határoztak − közölte a Médiatanács. Összesen tíz médiaszolgáltató köthet ideiglenes médiaszolgáltatási szerződést az általa használt frekvenciára. Közöttük van a Klubrádió Zrt., amelynek immár tizedik alkalommal hosszabbította meg ideiglenesen 60 napra médiaszolgáltatási engedélyét a testület. A testület arról is határozott, hogy megköti a sugárzáshoz szükséges hatósági szerződést a Nagykőrös vételkörzetben nyertes Gong Rádióval, valamint a szolnoki a Viacom Kft.-vel. A két új frekvenciapályázat nyertese Budapesten a közösségi frekvencián való sugárzási jogért egyedüli pályázó Inforádió Kft., Szegeden a helyi frekvencián a Telekom Kft. nyerte el a médiaszolgáltatási jogosultság lehetőségét. A \"Klub-szabály\" következtében ezen a héten alaki érvénytelenség miatt tizenegy vidéki frekvenciapályázaton kellett eredménytelenséget hirdetni, a pályázati aláírások részleges hiánya miatt a hasznosítására kiírt összes pályázaton jelentkezőt ki kellett zárni.
