BUX 138810.67 0,86 %
OTP 44580 1,36 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zsámbékon is lesz közlekedésbiztonsági központ

2012. július 23. hétfő, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Szeptemberben avatják Magyarország és egyben Európa legkorszerűbb közlekedésbiztonsági és vezetéstechnikai központját, a Driving Camp Hungaryt, felgyorsítva ezzel a közlekedéskultúra reformját. A komplexum működésével drasztikusan csökkenhet a közúti balesetek száma. A 2,7 milliárd forintos beruházás 13,4 hektár méretű területen valósul meg. Magyarországon eddig semmilyen lehetőség nem volt arra, hogy a 40 tonnás járműszerelvénnyel dolgozó gépkocsivezetők biztonságos körülmények között kipróbálhassák a módosult környezeti viszonyok okozta vészhelyzeteket. A pályák hat modult tartalmaznak személygépjárművek, teherautók, buszok és motorok oktatására.

Tóth Kata
Tóth Kata

Ez is érdekelhet