Újabb kapacitásbővítő beruházásokba kezd az elsősorban nagyméretű acélszerkezeteket, főként bányaipari gépeket és alkatrészeket gyártó zalalövői Gép és Ferrotech Kft. Takács László, a társaság tulajdonosa szerint egy már tavaly kezdődött, összesen mintegy 300 millió forint értékű program keretében elsősorban további technikai és technológiai fejlesztésre kerül sor a főként osztrák és német piacra szállító társaságnál. Takács elmondta, a közelmúltban pályázati források segítségével már elkészült egy 1200 négyzetméteres, többfunkciós csarnok, a gyártóterület ezzel a korábbi háromszorosára nőtt. A programmal párhuzamosan a létszámot is bővíti a társaság, amely az ország minden részéből toboroz szakembereket. A fejlesztések révén a 2008-ban alapított társaság nettó árbevétele idén várhatóan a tízszeresére növekszik, meghaladva az 500 millió forintot.
