Január második felétől számítanak az ügyfelek ostromára a regionális nyugdíjbiztosítási igazgatóságok, hiszen a hónap végéig van lehetőség arra, hogy ki-ki eldöntse, az állami rendszerbe megy vagy a magánnyugdíjpénztárban marad. A vidéki hivatalokban egyelőre a dolgozók képzésére és a naponta személyesen és telefonon jelentkező ügyfelek tájékoztatására koncentrálnak - derült ki lapunk körkérdéséből -, Soprontól Békéscsabáig most az a legfontosabb feladat, hogy megfelelő számú, a törvényt jól ismerő ügyintéző álljon rendelkezésre. Ennek érdekében szinte mindegyik igazgatóságon átcsoportosítanak munkaerőt, s akár az ügyfélfogadási időt is meghosszabbítják. Mindegyik általunk megkérdezett igazgatóságon hangsúlyozták: az érdeklődőkkel kizárólag a lehetőségeket ismertetik, döntenie mindenkinek magának kell.
A legtöbb munkára az ország fejlettebb régióiban számítanak, ahol az átlagosnál több a magánpénztári tagok száma. Fürediné Kerkai Valéria, a Nyugat-dunántúli Regionális Nyugdíjbiztosítási Igazgatóság vezetője lapunknak nyilatkozva elmondta, az ügyfélszolgálati, illetve a tájékoztatási rendszert mind a kilenc kirendeltségükön megerősítették már, mert mióta felvetődött, hogy a nők 40 év munkaviszony után nyugdíjba vonulhatnak, jelentősen megnőtt a forgalom. Miután még nem lehet tudni, hogy a magánnyugdíjpénztárakból hányan kívánnak majd átlépni az állami rendszerbe, az várhatóan csak januárra derül ki, hogy elsősorban milyen irányú háttérmunkát kell majd végezniük. Az viszont biztos, hogy a pluszfeladatokat a legjobb esetben is a mostani létszámmal, lehetőleg túlórák nélkül kell majd megoldani. A dél-alföldi igazgatóságon azt emelték ki, hogy a megerősített ügyfélszolgálat mellett a sajtó és különböző propagandaanyagok segítségével is igyekeznek korrekt tájékoztatást adni az ügyfeleknek, miközben az adatok rögzítésére is fel kell készülni, ami nem kis feladat lesz. A közép-dunántúli igazgatóságon már az elmúlt hetekben nagyon sokan érdeklődtek arról, hogy a magánnyugdíjpénztárakban lévő pénzük hozamát miként vehetik fel, de arról is, hogy milyen teendőik vannak munkáltatójuknál. Úgy tűnik, valamennyi igazgatóságnak lesz dolga majd a munkaadók tájékoztatásával is, ezért több helyütt fórumokra, illetve körlevelek kiadására készülnek.
